Inter Croatia Crew - Forum
---
Treneri Intera - Page 8 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Treneri Intera - Page 8 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Treneri Intera

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AuthorMessage
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime23.05.13 16:15

Iako sam bio neprijateljski raspoložen prema Mazzarriju u prošlosti, dati ću mu maksimalnu podršku kad dođe, ako ništa drugo onda iz razloga što sam tako postupio i sa Ranierijem...koji je prema mojem mišljenju puno više rigao vatru u smjeru Intera kada je trenirao Đubretine...

Enivej, Walter sigurno ima uzlaznu putanju u karijeri, poznaje Italiju kao svoj džep i uopće ne sumnjam da će biti ogromna prevaga u borbi za Scudetto...

Igrački kadar će sigurno imati po svojoj volji jer je tako bilo svugdje gdje je radio do sada, a i ima autoritativan stav kada su u pitanju igračke sheme i taktičke zamisli...

Prema najavama, Branca se ovih dana treba puno više brinuti o svojoj poziciji nego o operacijama na Mercatu...
Back to top Go down
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime23.05.13 16:20

Ali zanimljivo kako se do blamaže s Udineseom Moratti i ekipa kunili u Stramu,izjavljivali da će i dogodine voditi momčad kao da smo do Udinesea igrali dobar nogomet. Neki su tu govorili da će svejedno Strama otići s klup i prije, pozivajući se na Morattieve poteze slične u prošlosti,ali svejedno Moratti nikako da se nauči komunicirati preko medija na neki način s fanovima. Niko mu ne može osporiti da je vjerojatno najveći fan Intera,ali Presidente realno jako malo zna o nogometu.
Back to top Go down
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime23.05.13 16:44

Ma ja jedino vjerujem u onu priču da je Strama od početna doveden kao dio eksperimenta i da se već odavno znalo da na kraju sezone odlazi...Moratti je možda do poslije Torina i mislio da ne dobio Zlatnu Koku, ali brijem da je već odavno spikirao Mazzarria, jer predugo je Gazda tu da bi sve prepustio slučaju...to je moje mišljenje...
Back to top Go down
Buffalo Soldier

Buffalo Soldier

Posts : 2125
Join date : 2013-04-19
Age : 34
Location : Labin
Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime23.05.13 17:20

U potpunosti se slazem sa Militom, to je to ma neka dode kakav ce trener samo da donese neku prevagu i pocnu igrat kako bi i trebali i borit se ako ne za prvaka onda makar za ligu prvaka, da gledam tekmu kao sta nekad gledao, a ne sad gledam i samo psujem sve redom koliko su ocajni... A svaki trener pa i ovaj sere po svima drugima a samo on i njegova ekipa svetinja to sasvim normalna stvar...
Back to top Go down
Cehajic

Cehajic

Posts : 3932
Join date : 2011-01-17
Age : 29
Location : Bihac/Zagreb
Najdraži igrač : J.Zanetti, Coutinho, Andrea Rannochia, Matrix

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime23.05.13 19:24

Imace moju podrsku od pocetka kao i svaki drugi trener,vidjecemo kako ce se dalje stvari razvijati.
Back to top Go down
silent

silent

Posts : 1727
Join date : 2010-04-26
Age : 36
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Inter :D

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime23.05.13 21:15

Moze doci samo gori trener od ovoga a to je Zdeman :)
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11927
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime24.05.13 8:51

Inter15 wrote:
Iako sam bio neprijateljski raspoložen prema Mazzarriju u prošlosti, dati ću mu maksimalnu podršku kad dođe, ako ništa drugo onda iz razloga što sam tako postupio i sa Ranierijem...koji je prema mojem mišljenju puno više rigao vatru u smjeru Intera kada je trenirao Đubretine...

Enivej, Walter sigurno ima uzlaznu putanju u karijeri, poznaje Italiju kao svoj džep i uopće ne sumnjam da će biti ogromna prevaga u borbi za Scudetto...

Igrački kadar će sigurno imati po svojoj volji jer je tako bilo svugdje gdje je radio do sada, a i ima autoritativan stav kada su u pitanju igračke sheme i taktičke zamisli...

Tako nekako i ja razmišljam. Neću se previše opterećivati sa trenerom, a sigurno neću reći da je dobar dok ne završi sezona i dok ne vidim šta je napravio. I ne mislim samo na rezultat.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Rickyy

Rickyy

Posts : 1623
Join date : 2012-03-30
Age : 32
Najdraži igrač : Ricky Avarez, Adriano Leite Ribeiro, Diego Alberto Milito, Jeison Murillo

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime24.05.13 10:30

i ne kontam zasto nekima smeta sto se covjek buni protiv sudija. Pa bolje da se buni, a ne ko ovi nasi, samo sute i pustaju da nas jebu. Pa kolko su nas puta sudije naguzile ove sezone a ovi nasi ili sute, ili govore moze se desit da sudija pogriješi. tako da i od mene velika podrška Walteru ako dodje
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51528
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime24.05.13 10:35

Da je samo to problem, problema ne bi bilo...
Malo progooglaj pa vidi šta je godinama unazad srao po Interu... Ma, anyway, svakom svoje. Nekome takve stvari smetaju, nekome ne... No big deal...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
SHAPESHIFTER

SHAPESHIFTER

Posts : 2391
Join date : 2010-04-27
Age : 43
Location : ZGB
Najdraži igrač : Milito / Icardi / Rakitić / Longo

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime24.05.13 13:11

jedva čekam njegove press konferencije prije derbija.

p.s. službeno sa inter.it:

Mazzari je novi trener INTERA!!
Back to top Go down
Pupi

Pupi

Posts : 45
Join date : 2013-06-04

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime08.06.13 18:43

Najbolji trener Intera bio je Jose Felixe Mourinho, pa iza njega Roy Hodgson. U moderno doba.
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10484
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime08.06.13 18:48

Jebem ti mater

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
Pupi

Pupi

Posts : 45
Join date : 2013-06-04

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime08.06.13 18:51

cesar19 wrote:
Jebem ti mater

Joj jesi nepristojan, ko da si iz Šumadije, a ne iz Zagreba. Smiri se čovječe. Sutra na misu i olakšaj dušu.

Back to top Go down
Adri

Adri

Posts : 7927
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime08.06.13 18:53

I ja se pridruzujem cesu i jebem ti mater
Back to top Go down
Pupi

Pupi

Posts : 45
Join date : 2013-06-04

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime08.06.13 18:56

Adri wrote:
I ja se pridruzujem cesu i jebem ti mater

Tebi nek ovaj čovjek oprosti:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10484
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime08.06.13 19:00

Jebem i tebi i njemu mater

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
Sponsored content




Treneri Intera - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 8 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Treneri Intera

View previous topic View next topic Back to top 
Page 8 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 Similar topics

-
» Predsjednici Intera
» Pjesme Intera

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Ostalo O Klubu-